5 důvodů, proč používat WordPress při tvorbě webu

Služby WordPressu dnes využívá každý čtvrtý web a není divu, jedná se o moderní a flexibilní nástroj, který se pořád aktualizuje a inovuje. Pojďme se společně podívat na hlavní výhody, které WordPress nabízí.
 

Je zdarma

Prvním z faktorů, na který se při zakládání ohlížíte, je cena. A cena je něco, co vás u tohoto redakčního systému potěší. Jeho založení a provoz nic nestojí, protože je zdarma.

Samozřejmě ale budete muset investovat čas do tvorby grafiky, instalace pluginů a dalších nezbytných věcí pro váš web. Pokud si na to sami netroufáte, obraťte se na profesionála, který se o to postará za vás.
 

Ohromná flexibilita

Přestože byl WordPress původně založen jako platforma pro bloggery, dnes si na něm své weby zakládají nejen malé i střední firmy, ale i korporáty, protože se na něm dá vytvořit cokoliv od firemní prezentace až po e-shop.

Svou důvěru si získal i u velkých gigantů jako Flickr, Mercedes Benz, NASA, Sony Playstation, Walt Disney, zvučných jmen jako The Beatles, magazínů Metro UK, People, Vogue a spousty dalších.
 

Vysoká bezpečnost

Při vzniku WordPressu byl kladen důraz na jeho bezpečnost, a proto dnes patří mezi nejbezpečnější platformy, na kterých můžete provozovat svůj web. Jeho zakladatelé dbali také na vysokou ochranu proti hackerům a různým spamům.

Kromě toho také přidali nástroj pro ověření síly hesla. Díky tomu každý váš účet bude chráněn opravdu bezpečným heslem.
 

Pomůže vám na Googlu

Patrně jedna z největších výhod WordPressu. Díky SEO pluginům a nativním trvalým odkazům se stává mnohem lehčí získat skvělé hodnocení od Googlu. A díky tomuto hodnocení se váš web posune v žebříčku vyhledavačů nahoru.
 

Je responzivní

Dnes, kdy se chytré telefony staly neodlučitelnou součástí našeho života, je velice důležité, aby se weby správně zobrazily i na mobilu. To naštěstí u WordPressu není problém. Autoři jej navrhli tak, aby by byl plně responzivní.

 

Toužíte po kvalitním a bezpečném webu? Ozvěte se nám na 721 451 330, nebo na info@stanovskyconsulting.cz.  

Top