Dáme vašim textům sílu

Copywriting

Ve světě internetu musíte potenciálního zákazníka umět oslovit i psaným slovem. Proto vám nabízíme službu copywriting. Napíšeme za vás poutavé texty, které vytváříme s ohledem na cílovou skupinu. Naším cílem je kvalitní obsah, který zaujme od začátku až do konce.

Nabízíme tvorbu textů pro váš web, sociální sítě a PPC kampaně, správu blogu (včetně jeho nasazení na web), korekturu a e-mailing. Také vám rádi napíšeme PR články pro tištěná i online média.

Při psaní obsahu vytváříme různé claimy a slogany, které slouží k navnazení čtenářů. Pokud toužíte po opravdu originálních claimech nebo sloganech, můžete si je objednat jako speciální službu a my si vyhradíme čas pouze na jejich tvorbu.

Jak postupujeme při tvorbě textů na web?

1

Prvotní analýza

Na samotném začátku se s vámi sejdeme, probereme vaši představu, požadavky a očekávání od budoucího webu. Zároveň zjišťujeme veškeré informace o produktech, které nabízíte a vašich (potenciálních) zákaznících.

2

Tvorba textů

Z poznámek ze schůzky a informací vytváříme psaný obsah vašeho webu. Vymýšlíme úderné claimy a texty píšeme tak, aby zaujaly cílovou skupinu. Citlivě do nich vkládáme klíčová slova a nepodceňujeme gramatiku ani pravopis.

Zobrazit více

3

Dotazy

Při psaní textů postupně přicházíme na různé věci, které bychom ještě potřebovali zjistit. Pokud si nezvládneme poradit sami, zašleme vám seznam dotazů. Odpovědi pak zapracujeme do stávajících textů a celkový výsledek pak naleznete ve své e-mailové schránce.

4

Zpětná vazba

Jakmile nasadíme texty na vytvořený web, ještě je znovu zkontrolujeme. Podíváme se, zda je na každé podstránce správný text nebo zda nám neunikla nějaká chyba či překlep. Případné nedostatky samozřejmě opravíme před spuštěním a předáním webu.

Chytlavé claimy a slogany

Čtivý a zajímavý obsah

Korektura vašich textů

Profesionální e-maling

Kdo za tím stojí?

Martin Stanovský

analýza klienta, odpovědnost za tým
a průběžnou komunikaci s klientem

Martin Pracuch

copywriter
tvorba textů, kontrola webu
korektura

Denisa Vidová

správce sociálních sítí
korektura textu

PROČ JE DŮLEŽITÉ MÍT KVALITNÍ ČLÁNKY

Napište nám, nebo zavolejte

721 451 330

info@stanovskyconsulting.cz

PŘEJÍT DO KONTAKTŮ
Top