Šaty dělají člověka, 
ale grafika dělá značku

POPTAT

Grafika

Vytváříme jednoduchou a zapamatovatelnou grafiku, která je v souladu s vaší značkou a zároveň odpovídá současným trendům. Při jejím zpracování vždy naplno zapojíme cit pro detail i smysl pro kreativitu.

V rámci našich služeb poskytujeme tvorbu celkové corporate identity, grafiku pro online marketing, grafiku do inzerce nebo grafiku na reklamní plochy. Vše zajišťují zkušení specialisté z naší partnerské společnosti kreyo.

Nabídka grafických služeb

Corporate identity - V rámci corporate identity nabízíme vytvoření firemní identity, která zahrnuje kreativní zpracování loga (včetně mockupu) a jeho barevné varianty (včetně doplňkových barev). Určíme jeho minimální velikost (včetně ochranné zóny), inverzní varianty, povolené a nepovolené aplikace, používání na podkladových plochách, fonty pro nadpisy, podnadpisy a doplňkový text.

Také vytvoříme doplňkový symbol (není podmínkou), grafické návrhy firemních tiskovin (vizitka, hlavičkový papír, obálka, složka, prezentace společnosti a elektronického podpisu) a dárkových předmětů jako hrnek a propiska (lze změnit dle vašeho přání). Vymyslíme polep pro automobily, případně obalový materiál.

Online marketing a grafika

V rámci grafiky pro online marketing vytváříme grafiku na sociální sítě, bannery pro PPC kampaně a design pro webové stránky.

Grafika do inzerce

Na podporu kampaní v tištěných a online médiích zhotovíme bannery, které osloví a zaujmou cílovou skupinu.

Grafika do reklamních ploch

Samozřejmě myslíme i na svět mimo internet, proto tvoříme kreativu i pro nejrůznější billboardy, letáky a prezentační materiály.

Napište nám, nebo zavolejte

721 451 330

info@stanovskyconsulting.cz

PŘEJÍT DO KONTAKTŮ
Top