Nákup médií hravě zvládneme za vás

Nákup médií

Mimo nabízené služby z oblastí online marketingu jako copywriting, správa sociálních sítí, grafika apod. Také poskytujeme nákup komerčního prostoru v online a tištěných médiích v podobě nejrůznějších článků, PR článků, které dokážeme podpořit grafickými bannery. Dále také poskytujeme nákup venkovních ploch, připravíme spot v rádiu nebo televizi a zajistíme jeho realizaci.

Dokážeme porovnat nabídky a ceny a také díky naší znalosti trhu získáme lepší ceny, než kdybyste nakupovali prostor sami. Také si nebereme žádnou agenturní provizi ani bonus, které majitele reklamních prostorů nabízí. Necháváme si platit pouze za náš čas strávený přípravou, proto zvládneme objektivně a nezaujatě porovnat nejlepší nabídky.

Jak postupujeme při nákupu médií?

1

Analýza klienta, rozpočet a cíle

Před výběrem médií nejprve vytvoříme prvotní analýzu vašeho podnikání. Probereme s vámi vaše představy i očekávání a také zjistíme cílovou skupinu, jež má komerční sdělení zasáhnout. Po prvotní analýze nastavíme rozpočet pro kampaň v médiích a stanovíme cíle, kterých by mělo umístění komerčního sdělení dosahovat.

2

Výběr vhodných kanálů a médií

Prvotní analýza, stanovený rozpočet a cíle nám dávají informace, na jejichž základě objektivně vybereme vhodné médium tak, aby správně zasáhlo cílovou skupinu. Volíme z online i tištěných médií, dokážeme zajistit outdoor i indoor reklamu, popřípadě reklamní spot v rádiu nebo v televizi. Díky našim zkušenostem a znalosti trhu dokážeme vyjednat výrazně lepší podmínky, než kdybyste prostor kupovali sami.

Zobrazit více

3

Realizace

Jakmile vybereme vhodná média, začneme vytvářet obsah komerčního sdělení. Náš copywriter pro vás napíše texty pro články a PR články. Styl psaní samozřejmě přizpůsobíme tak, aby zaujal cílovou skupinu, která dané médium sleduje. Také zajistíme grafickou stránku propagace v médiích, připravíme spot do rádia a televize nebo váš produkt profesionálně nafotíme.

4

Nákup reklamního prostoru, kontrola realizace, zhodnocení

Po domluvě s vámi kontaktujeme konkrétní média a nakoupíme jejich reklamní prostor. Po jejich nasazení do éteru kontrolujeme, zda realizovaná kampaň funguje tak, jak má. Nakonec zhodnotíme její úspěšnost a zašleme vám celkové výsledky.

Výrazně lepší cena

Úspora času

Znalost trhu

Pravidelný reporting

Kdo za tím stojí?

Martin Stanovský

analýza a komunikace s klienty, nákup médií, odpovědnost za tým

Martin Pracuch

copywriter
profesionální tvorba článků a PR článků

Kreativní studio kreyo

partnerská firma
tvorba profesionální grafiky

PROČ KUPOVAT PROSTOR V MÉDIÍCH

Napište nám, nebo zavolejte

721 451 330

info@stanovskyconsulting.cz

PŘEJÍT DO KONTAKTŮ
Top