Marketing pod jednou střechou

O agentuře

Jsme moderní fullservisová reklamní agentura, která se řídí aktuálními trendy a promítá je do svých služeb. Naším cílem je prostřednictvím úzce propojeného týmu odvádět profesionální práci, jež vede ke spokojenosti našich klientů.

Proto vyřešíme všechny vaše požadavky v oblasti marketingu na jednom místě, ať už se jedná o tvorbu a správu webových stránek, grafiku, PPC kampaně, copywriting, sociální sítě či nákup komerčního prostoru v médiích včetně nákupu venkovních ploch.

Příběh značky

Po dlouholetém působení v řadě reklamních agentur založil Martin Stanovský vlastní společnost nesoucí jeho jméno. Použitím svého jména v názvu ukazuje hrdost na svou práci a pokračuje v dlouholeté tradici firem, které celé generace nesou jména svých majitelů.

Tuto symboliku promítl i do loga své agentury. Svěží modrá barva dává najevo kladný vztah k moderním technologiím, ale jeho design ve formě pečeti odkazuje na návrat ke kořenům v podobě garance kvality.

„Rozhodl jsem se založit firmu, která bude partnerským způsobem přistupovat ke svým klientům, kteří budou vždy na prvním místě. Mou vizí a cílem je postarat se o klienty a poskytnout jim individuální přístup.

Zároveň je pro mě velmi důležité, aby všichni mí kolegové byli spokojení a skvěle se jim pracovalo. Proto se vždy snažím vytvořit podmínky, ve kterých budou moci plně projevit svou kreativitu a osobnost.”

Martin Stanovský

Náš tým

Stanovský consulting & marketing s.r.o. tvoří kolektiv mladých lidí a nadšenců do online i offline marketingu. Společně vytváříme obsah pro naše klienty a dáváme do toho maximum, proto veškerá naše tvorba získává přidanou hodnotu, která se projevuje profesionálně odvedenou prací.

V našem týmu naleznete profesionály ve svých oborech (grafika, PPC, marketingová strategie a plánování, copywriting, sociální sítě...), kteří společně dotahují věci do konce a realizují marketingové kampaně pro své klienty.

Martin Stanovský

jednatel

Životní optimista, milovník dobrého vína a společnosti pohodových lidí. Svůj pozitivní přístup a nadšení do života přenáším do vedení marketingových strategií na míru. Mým dlouhodobým cílem je mít kolem sebe kvalitní tým lidí, který svou práci dělá s radostí a nadšením.

Denisa Vidová

správce sociálních sítí

Cestovatel, knižní fanoušek, nadšenec do života na sociálních sítích, ale i mimo něj. Z tohoto důvodu v našem týmu vymýšlím příspěvky na sociální sítě Facebook, Instagram a LinkedIn a také spravuji vaše profily.

Ondřej Chrobok

PPC specialista

Kromě neustálého zdokonalování se v PPC marketingu se nejraději věnuji tenisu, squashi a badmintonu - když už někdy vyhrávám, tak na techniku. Fyzičku mám slabou, ale to se zlepší. Našim klientům se starám o zakládání a správu PPC kampaní.

Miroslav Socha

UX grafik a kodér

Fanoušek anime, obdivovatel japonské kultury, věnuji se kresbě, jízdě na kole a badmintonu. V našem týmu se starám o přípravu grafiky, správu webových stránek a tvorbu e-shopů.

Kreativní studio z Břeclavi se zabývá reklamní činností. V rámci svých služeb nabízí tvorbu webových stránek, reklamy, firemní identity, firemních tiskovin a firemního videa. Společně se Stanovský consulting & marketing s.r.o. představuje jeden ucelený tým.

UKÁZAT

Kde nás najdete?

Veškerá práce a mnoho nápadů vzniká v naší kanceláři v centru Ostravy (na ulici Čs. legií 8). Rádi se zde také potkáme s našimi klienty a v zasedačce s nimi při šálku kávy probereme jejich představy a požadavky ohledně textů, grafiky, PPC kampaní atd.

Top