Co o nás říkají naši klienti

Mgr. Tereza Pobořilová

jednatelka

Společnost Stanovský Consulting jsem o spolupráci požádala před třemi lety, na základě skvělého doporučení jejich stávajícího klienta.
Od počátku naší spolupráce oceňuji nejen naprostou profesionalitu, ale především upřímný zájem o vzestup naší značky, lidský přístup,
respektování tradic naší společnosti a motivující rady, které naší firmě přinesly nové zákazníky a zvýšení on-line prodeje. To vše je doplněno spolehlivostí, pohotovým jednáním a precizní prací celého týmu společnosti.
Jsem opravdu ráda, že má naši marketingovou strategii na starosti právě společnost Stanovský consulting & marketing s.r.o..

Žaneta Josífková

Statutární ředitel

V roce 2019 firma Stanovský consulting & marketing s.r.o. připravila a uvedla do provozu nové webové stránky a kalkulátor výrobků.

Stránky jsou připraveny dle našich požadavků, ale zároveň s odbornými zkušenostmi a novými nápady pracovníků firmy, a splňují všechny požadavky, které jsme od nových stránek očekávali a ještě něco navíc. Přehlednost a moderní design, skvělá funkčnost a adaptabilita a dobré zobrazení nejen pro počítače, ale také pro mobilní telefony. Vzhled i funkce těchto stránek dokáží naše klienty přesvědčit o kvalitách našich výrobků i služeb.

Firma Stanovský consulting & marketing s.r.o. vyhověla vysokým nárokům na vzhled i funkčnost stránek i kalkulátoru výrobků, a my můžeme maximálně doporučit využití služeb firmy v čele s Martinem Stanovským.

Jiří Navrátil

zástupce ředitele a webmaster školních stránek

Musím říci, že firma Stanovský consulting & marketing s.r.o. byla postavena před nelehký úkol – vytvořit stránky střední odborné školy, která nabízí nejen vzdělávání, ale i další služby a ještě povinně zveřejňovat mnohé informace. Při zpracování celého návrhu a realizaci stránek na mě zapůsobila jejich trpělivost vůči našim nápadům. Heslem naší školy je – Kvalita, tradice, profesionalita. A tato firma pracuje podobně. Jsem rád, že jsme si vybrali právě tuto firmu a těším se na další spolupráci. Vřele doporučuji.

Dušan Štěpánek

jednatel společnosti

S firmou Stanovský consulting & marketing s.r.o. jsem velmi spokojen. Pomáhají mi prakticky se vším a plní moje očekávání na 100 %. Společnost mohu vřele doporučit.

Martin a Hana Daňkovi

majitelé e-shopu

O firmě Stanovský consulting & marketing lze hovořit pouze v superlativech – profesionalita, ochota, vstřícnost, empatie, skvělé nápady, mnohdy doslova mravenčí práce. Spolupracujeme už několik let a za nás naprostá spokojenost, vřele a rádi doporučujeme.

Jana Hlaváčová

majitelka

S firmou Stanovský consulting & marketing s.r.o jsem velmi spokojená. Oceňuji vysokou dávku trpělivosti při jakýchkoliv dotazech, profesionální přístup a rychlost vyřízení mých požadavků na změnu.
Mohu jen doporučit.

Jindřich Vlašic

jednatel společnosti

S firmou Stanovský consulting & marketing s.r.o. jsem nadmíru spokojen. Velmi oceňuji individuální přístup v hledání nových řešení k dosažení požadovaných cílů. Mohu všem jedině doporučit a těším se na další spolupráci.

Martin Daněk

jednatel společnosti

Se společností Stanovský consulting & marketing s.r.o. spolupracuji téměř 2 roky a jsem s ní velmi spokojený. Ušetřili mi už nemalé peníze za reklamu. Platím méně než v minulosti, kdy jsem si reklamu řešil sám, a přesto jsou výsledky daleko lepší. Jednají rychle a profesionálně. Doporučuji všem.

Květa Mrakviová

jednatelka společnosti

S firmou Stanovský consulting & marketing s.r.o jsem velmi spokojená. Především s trpělivým a profesionálním přístupem, který je pro mne nezbytný.
Doporučuji spolupráci všem, kteří hledají spolehlivého partnera pro udržování image své firmy.

Oldřich Buganský

jednatel společnosti

Spolupráce se společností Stanovský consulting & marketing s.r.o. je pro nás od počátku přínosem. V oblastech internetu, sociálních sítí i grafiky nám pomáhá ve snaze správně se prezentovat s cílem získávat nové zákazníky. Osobně velmi oceňuji nejen připravenost, ale také ochotu měnit zavedené způsoby práce a přemýšlení, vstřícnost, pohotovost a spolehlivost.

Top