Sociální sítě budují 
image vaší značky

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes středobodem veškerého dění, a proto je žádná firma při budování své marketingové strategie nesmí opomenout. Při tvorbě příspěvků na vaše profily na Facebooku, Instagramu i LinkedInu pečlivě zvažujeme, jaký obsah přidáme s ohledem na uživatelé, které má oslovit a zaujmout. Námi zhotovené příspěvky vždy obsahují přidanou hodnotu a každý z nich zveřejňujeme s konkrétním cílem.

Také obstaráme veškerou komunikaci s uživateli, odpovíme na jejich komentáře i zprávy. Po domluvě můžeme také přes váš profil pořádat různé soutěže, přidávat ankety apod.

Přesné zacílení na zákazníka

Využívá 6 milionů uživatelů v ČR

Pravidelný reporting

Mnoho formátů
kampaní

Jak postupujeme při tvorbě příspěvků na sociální sítě?

1

Analýza klienta

Na začátku se detailně seznámíme s vaší firmou a produkty. Poté na základě pohlaví, lokality, věku a zájmu definujeme cílovou skupinu.

2

Komunikační strategie

Vytvoříme individuální strategii, vybereme vhodné sociální sítě (vždy uvažujeme nad Facebookem, Instagramem a LinkedInem). Následně podle cílové skupiny vytyčíme cíle strategie a vytvoříme plán komunikace.

Zobrazit více

3

Vytvoření grafiky

Kreyo vytvoří grafický návrh a styl příspěvků na sociální sítě, včetně placených reklamních kampaní. Naše specialistka poté pro každý příspěvek zpracuje kreativní, jedinečnou a lehce zapamatovatelnou grafiku v souladu s vaší značkou.

4

Výběr influencerů

Zhodnotíme, zda je pro vaši značku vhodné oslovit influencery. Pokud ano, vyhledáme, oslovíme konkrétní influencery, kteří budou zapadat do konceptu vaší marketingové strategie a domluvíme se s nimi na podmínkách spolupráce.

5

Příspěvky, rozpočet

Poté vytvoříme příspěvky, které vám následně zašleme ke schválení. Plánujeme rozpočet pro placenou reklamu a dny zveřejnění. Všechny příspěvky také zkontroluje náš copywriter a zajistí případnou korekturu.

6

Placené kampaně

Jakmile vymyslíme příspěvky, začneme řešit placené kampaně. Při jejich nastavování podstupujeme náročný proces, kdy specifikujeme okruh uživatelů, kterým se příspěvek zobrazí a stanovíme rozpočet.

7

Spuštění kampaní a pravidelná optimalizace

Po schválení příspěvku následuje spuštění kampaní. Poté pravidelně kontrolujeme dosah, plnění cílů a čerpání rozpočtu u placených kampaní. Případně provádíme úpravy k dosažení požadovaných výsledků.

8

Komunikace s fanoušky

Staráme se také o komunikaci s vašimi fanoušky. Zveme je na vaši stránku, odpovídáme na zprávy a komentáře. Pokud neznáme odpověď na otázku, zkoušíme ji vyhledat na internetu, nebo se zeptáme vás .

9

Pravidelné reportování výsledků

Každý měsíc vám pošleme přehledný report, kde vás informujeme o výsledku vašich kampaní a počtu splněných cílů.

Reference

Kdo za tím stojí?

Denisa Vidová

správce sociálních sítí
profesionální tvorba příspěvků

Martin Pracuch

copywriter
korektura textů

Martin Stanovský

analýza klienta, odpovědnost za tým 
a průběžnou komunikaci s klientem

Miroslav Socha

UX grafik a kodér
úprava grafiky pro sociální sítě

kreyo

partnerská firma
kreativní grafika příspěvků

PROČ JE DŮLEŽITÉ MÍT SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Napište nám, nebo zavolejte

721 451 330

info@stanovskyconsulting.cz

PŘEJÍT DO KONTAKTŮ
Top