Webové stránky podle vašich představ

Webové stránky

Webové stránky jsou dnes nedílnou součástí každé společnosti, tvoří její image a velmi často rozhodují o tom, zda zákazník uskuteční nákup. Poskytujeme komplexní služby od grafiky až po nakódování. Tvorbu webových stránek zajistí náš tým ve spolupráci se specialisty z naší partnerské firmy kreyo (kreativní studio).

Námi připravené stránky odpovídají současným trendům a plní požadované cíle, ať už se jedná o získávání nových poptávek, prodej produktů atd. Samozřejmostí je i jejich responzivita (optimalizace pro mobilní zařízení).

Responzivní design

Individuální řešení

Grafika na míru

Využíváme Wordpress

Jak tvoříme webové stránky?

1

Analýza, příprava wireframů

Na začátku provedeme analýzu a zjistíme od vás maximum informací. Na wireframu (skica webu) vám ukážeme nové řešení vašich webových stránek. Názorně na něm uvidíte, jak a proč vše bude fungovat.

2

Copywriting

Součástí webu jsou i kvalitní texty. Náš copywriter zpracuje profesionální texty, do kterých citlivě a nenásilně vloží klíčová slova. Výsledkem je čtivý obsah, který zaujme cílovou skupinu.

Zobrazit více

3

Grafika na míru

Po odsouhlasení wireframů se pustí do práce náš zkušený grafik. Pokud nemáte žádné vlastní fotografie, které by se daly použít, využijeme služeb fotobanky nebo navážeme spolupráci s fotografem. Vytváříme grafiku na míru přesně podle vašich potřeb.

4

Kódování

Po odsouhlasení grafiky náš kodér začne připravovat webové stránky na redakčním systému WordPress. Vše probíhá na míru a řešíme i kódování složitějších prvků jako online kalkulačky, e-shopy, různé interaktivní prvky, hover efekty atd. Samozřejmostí je i jejich responzivita.

5

SEO nastavení (GA,GTM)

V rámci tvorby webových stránek nezapomínáme ani na SEO. Po nakódování provedeme SEO nastavení v popisu jednotlivých podstránek, v popisu galerie a všech jejích fotek.

6

Testování

Po dokončení webu testujeme, zda je vše v pořádku. Kontrolujeme funkčnost veškerých prvků. Řešíme rychlost načítání a zobrazení na mobilních zařízení. Copywriter zkontroluje celý web, aby zjistil, zda při kódování nedošlo k nějaké chybě.

7

Nastavení marketingových nástrojů

Jakmile je web hotov, nastavíme marketingové nástroje jako Google analytics, Sklik, Google Ads. Pokud budeme připravovat i další kampaně pro zvýšení návštěvnosti vašich stránek, automaticky nastavíme i cíle pro lepší měření výkonu.

8

Předání webu

Předáme vám již zkontrolovaný a otestovaný web. Dostanete od nás přístupové údaje a zaškolíme vás na používání redakčního systému WordPress. Pokud se do správy pouštět nechcete, budeme provádět průběžné změny a aktualizace za vás.

9

Zaručení funkčnosti a správa webu

Předáním webu naše práce nekončí. Na základě vašich požadavků se staráme o nejrůznější změny, úpravy, výměny fotek, přidávání podstránek apod. Zaručujeme se za jeho stabilitu, rychlost načítání a pravidelnou aktualizaci.

Ukázky našich prací

Kdo za tím stojí?

Martin Pracuch

copywriter
kontrola webu

Martin Stanovský

analýza klienta, odpovědnost za tým
a průběžnou komunikaci s klientem 

Miroslav Socha

UX grafik a kodér
návrhy wireframů

Kreativní studio kreyo

partnerská firma
grafika, kódování

PROČ JE DŮLEŽITÉ MÍT DOBRÝ WEB

Napište nám, nebo zavolejte

721 451 330

info@stanovskyconsulting.cz

PŘEJÍT DO KONTAKTŮ
Top